Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Veškeré případně poskytnuté osobní údaje zpracováváme v souladu s platnými právními předpisy. Osobní údaje jsou zpracovávány pouze v rozsahu nezbytném pro splnění účelu jejich zpracování, po nezbytnou dobu, subjekty údajů jsou oprávněny kdykoliv požádat o přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo vykonávat veškerá další práva daná jim právními předpisy. Osobní údaje zpracováváme pouze v případech, kdy nám je sami poskytnete.
Souhlas a omezené využívání
Svoje osobní a firemní údaje (e-mailovou adresu, jméno a příjmení, adresu, telefon atd.) nám sdělujete zcela dobrovolně. Poskytnutím těchto údajů a odsouhlasením jejich zpracování vyjadřujete zároveň souhlas s tím, že tyto údaje mohou být shromažďovány, zpracovávány a využívány pro účely kontaktování, správy kontaktů, ochrany našich oprávněných obchodních zájmů či pro jiné Vámi uvedené účely. Nebudou shromažďovány, zpracovávány ani využívány pro žádné jiné účely. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat s účinností od okamžiku jeho odvolání.

Komu poskytujeme vaše osobní údaje a za jakým účelem

Níže uvádíme veškeré způsoby zpracovávání dat, která mají charakter osobních údajů dle platné legislativy.

 • Údaje nezbytné pro dokončení a doručení objednávky
  Přepravní společnosti: abychom vám mohli doručit zboží, předáváme přepravní společnosti vaše jméno, příjmení, adresu, telefon a e-mail. Přepravní společnost dále nijak vaše údaje nevyužívá.
 • Platební brána: u způsobů platby „převodem“ nebo „kartou“ používáme platební bránu, které poskytujeme e-mailovou adresu pro případ informování o nezdařené platbě. Platební brána dále nijak vaše údaje nevyužívá.
  Další zpracovávané údaje
 • Formuláře na e-shopu: na e-shopu používáme různé formuláře, např. Kontaktní formulář. U těchto formulářů vyžadujeme nezbytně nutné údaje, např. pro komunikaci s vámi. Tyto údaje dále nijak nevyužíváme.
 • Srovnávače zboží: pro ohodnocení našeho e-shopu a zakoupeného produktu poskytujeme vaši e-mailovou adresu, na kterou cenový srovnávač zasílá e-mail s dotazníkem spokojenosti zákazníka za účelem informování o kvalitě služeb daného e-shopu ostatním uživatelům. Cenové srovnávače dále nijak vaše údaje nevyužívají.
 • Měření statistik: sbíráme data o návštěvnosti našeho e-shopu pomocí cookies za účelem statistického vyhodnocování a optimalizování stránek tak, aby byl pro uživatele přívětivější a aby se u nás uživatel cítil příjemně.
 • Reklamní nástroje: za účelem zobrazování relevantních reklam poskytujeme cookies reklamním nástrojům, jako jsou Google Adword, Sklik, Facebook atd. Tímto způsobem vám reklamní nástroje můžou zobrazit reklamu šitou na míru a nezahlcovat vás nezajímavou reklamou.
 • Platforma e-shopu: programátorské práce na našem eshopu zajišťuje externí poskytovatel, který má přístup k datům uložených v databázi. Tato data využívá pouze k účelům potřebným pro provoz e-shopu. Poskytovatel platformy dále nijak vaše údaje nevyužívá.

Právo přístupu a veřejný přehled postupů při zpracování osobních údajů

Na žádost Vám písemně v souladu s platnými zákonnými předpisy sdělíme, zda ukládáme nějaké Vaše osobní údaje a o jaké osobní údaje se ujedná. Kromě toho máte v souladu s platnými právními předpisy právo požadovat například opravu, zákaz zpracování nebo vymazání takových osobních údajů.

Bezpečnost dat

K ochraně dat (proti náhodné nebo úmyslné manipulaci, ztrátě, zničení nebo přístupu neoprávněných osob) uplatňuje Viktor Teimer technická a organizační opatření na zabezpečení dat. Naše bezpečnostní opatření jsou průběžně zdokonalována podle vývoje dostupných technologií.

Dotazy ohledně ochrany osobních údajů

Máte-li nějaký dotaz ohledně nakládání s Vašimi osobními údaji, můžete se na nás obrátit na kontaktech uvedených níže:

Viktor Teimer OCTOPUS
U Stadionu 1529
516 01 Rychnov nad Kněžnou
E-mail: info@octopus-rk.cz
Tel.: +420 776 333 052

IČO: 72790130
DIČ: CZ6211211952

Select your currency
CZK Czech koruna
EUR Euro